CAMGLASS CAM. SAN. Ve TİC. A.Ş

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

1. Çevre Poitikamız

Müşteri memnuniyetini bütün olguların önünde tutan firmamız, gelişimin ve yüksek kalitenin insana yatırım odaklı olduğunu bilerek çalışmaktadır.

Yüksek kaliteli ürünler üretmeyi hedefleyen markamız; sektöründe değişim, dönüşüm ve teknolojiyi takip edip, ürün kalitesini yükseltme misyonu taşımaktadır. Bizler Camglass ailesi olarak gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla çalışmaktayız. “Çevreye duyarlı marka”  prensibini geliştirerek, doğayı ve insanı korumayı ön planda tutmak yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenliği kurallarını uygulamak ve bunları yaparken yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmekteyiz.

2. Kalite Politikamız

Avrupa normlarında üretim yaparak uluslararası başarı sağlamak ve ürettiğimiz ürünleri, zamanında müşterilerimize ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalite güvence sistemi sayesinde sürekli gelişmek, kanun ve yönetmeliklere uymak.

Teknolojik gelişmeleri ve çağdaş uygulamaları yakından izleyerek teknik ve yönetsel yeterliliklerimizi sürekli geliştirmek.

Çalışanlarımızın kişisel ve teknik anlamda gelişimlerine katkı sağlamak.

Kalite politikası gereğince ürünlerin doğru standartlarda sıfır hatalı üretilmesini sağlamak.

Ayrıca Camglass üretim tesislerinin sahip olduğu sertifikalar da kalitemizin güvencesidir. Sertifikalar:

 

EN 12600                                EN 1863-2    

EN 14179-2                             EN 14449

EN 12150-2

 

Dünyadaki sektörel değişim ve gelişmeleri takip ederek, hem üretim tesislerinde teknik olarak hem de ürün geliştirmede kullanarak gelişen ve geliştiren bir firma olarak üretmeye devam etmektedir.

 

Sadece ürüne değil, insana da yatırım yapan firma kalifiye insan yetiştirmek için düzenli sektörel eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişime yönelik eğitimlerle de çalışanlarını ve dolayısıyla işini geliştirmektedir.